Budowlana Marka Roku 2015

 

Tegoroczna edycja Budowlanej Marki Roku to już XI odsłona Rankingu wskazującego pozycję marek materiałów budowlanych w opinii fachowców. Niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku po raz kolejny wyłoniły marki najbardziej cenione przez tych, którzy korzystają z nich w codziennej pracy. Najlepsze marki wskazywane są przez wykonawców w drodze telefonicznych wywiadów CATI.

Podczas rozmów z profesjonalnie przeszkolonymi ankieterami wskazują spontanicznie marki materiałów budowlanych, które stosują najczęściej; a także te, które wyróżniają się jakością w porównaniu do konkurencji, oraz wreszcie te produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości. Wspomnianym trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu.

Tegoroczna Gala wręczenia tytułów Budowlana Marka Roku 2015 odbyła się 26 czerwca 2015 roku w Hotelu Venecia Palace. Licznie zgromadziła nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszenia branżowe, instytucji rządowych.

 

Gładzie CEKOL zostały nagrodzone tytułem Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2015. Już po raz kolejny z rzędu produkty te zostały docenione i wyróżnione przez wykonawców. Dla naszej firmy jest to bardzo cenne wyróżnienie, gdyż dowodzi to satysfakcji klientów z stosowania naszych produktów oraz jest docenieniem i nagrodą za codzienną pracę wkładaną w jak najwyższą jakość i niezawodność produktów.

Fakt, iż marka od lat nagradzana jest w rankingu Budowlanej marki Roku jest jak najlepszą rekomendacją dla Klientów i Użytkowników gładzi CEKOL.

Gala Budowlana Marka Roku 2015

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony