BUDOWLANA MARKA ROKU 2014

13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014. Ranking został stworzony na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. Wręczono ponad 50 nagród i wyróżnień w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz klasyfikacji ogólnej.

W zorganizowanym po raz 10 rankingu, marka CEKOL otrzymała tytuł SREBRNEJ BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2014  w kategorii PRODUKTY DO GŁADZENIA I WYRÓWNYWANIA ŚCIAN. Tytuł  został przyznany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych oraz za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych. 

Ranking Marek Budowlanych, organizowany przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, to jedno z największych i najważniejszych tego typu przedsięwzięć w Polsce.  W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów.

Podstawą każdej marki są dobrej jakości oferowane produkty, cieszymy się, iż  zostały one po raz kolejny docenione przez wykonawców.

Warto zwrócić uwagę, iż badanie dla potrzeb Rankingu realizowane jest na pełnej próbie badawczej firm wykonawczych z całej Polski sprofilowanych dla dwudziestu kategorii produktowych- przebadanych zostało ok. 2 tys. firm wykonawczych. Badanie ukazuje spontaniczną znajomości marek, jest zatem w pełni niezależne i wiarygodne. Respondentom w żaden sposób nie sugeruje się do wyboru listy marek z danej kategorii. 

Podczas finałowej gali statuetki zostały wręczone w 21 kategoriach. Gala stanowi uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku.

Wszystkim Laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Dziękujemy Wykonawcom za docenienie naszych wyrobów.

Tytuł Srebrna Budowlana Marka Roku 2014

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony