Szkolenia

 


               

SZKOLENIA PRODUKTOWE 

Organizujemy bezpłatne szkolenia dla wykonawców oraz firm wykonawczych na terenie całej Polski. Podczas szkoleń prezentujemy ofertę produktową wyrobów marki Cekol oraz prawidłową technologę prac wykończeniowych oraz budowlanych. Wystawiamy certyfikaty potwierdzające odbycie teoretycznego i praktycznego szkolenia w zakresie stosowania wyrobów marki Cekol. Uczestnicy szkoleń otrzymują również materiały informacyjne.

SZKOLENIA Z MECHANICZNEJ APLIKACJI GŁADZI 

Prowadzimy również szkolenia z natrysku gładzi. Podczas szkoleń odbywa się prezentacja jak  łatwe i wygodne jest to rozwiązanie, oraz jak szybko, sprawnie i ekonomicznie wykończyć wnętrze.  Podczas spotkania przedstawiane są zwłaszcza gładzie przeznaczone do mechanicznego nakładania tj. Cekol C-45, Cekol C-35 -produkty do stosowania w grubszej warstwie, jak i wyroby do ostatecznego wygładzania powierzchni; Cekol A-45 finisz, Cekol B-45 Finisz oraz Cekol C-45 Finisz. Receptury naszych gładzi zostały specjalnie przygotowane, aby uzyskać jeszcze lepsze parametry, dzięki którym doskonale nadają się do nakładania maszynowego. Wszystkie prezentowane podczas tych szkoleń produkty zostały sprawdzone i przetestowane na urządzeniach  przeznaczonych do mechanicznej ich aplikacji. Dzięki temu można mieć pewność, że zaprezentowana technologia, jest w pełni profesjonalna i niezawodna.

Uczestnicy szkoleń otrzymają dopowiedź na wszystkie nurtujące ich pytania związane z produktami, jak i technologią. Prezentowane są wszystkie etapy pracy, od przygotowania produktu do natrysku i wykończenia powierzchni. Uczestnicy uzyskują wiedzę na temat prawidłowego przygotowania powierzchni, produktu, jak i aplikacji. Informowani są jak uniknąć typowych błędów, które zdarzają się podczas takich prac.

Szkolenia odbywają się w hurtowniach, jak również w siedzibie naszej firmy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu, prosimy o kontakt na adres: szkolenia@cekol.pl 

SZKOLENIA DLA SZKÓŁ

Nasi eksperci wspierają swoją wiedzą oraz doświadczenie również szkoły budowlane, przeprowadzając szkolenia i pokazy dla uczniów. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do kontaktu: cekolschool@cekol.pl  Prelekcje mogą być prowadzone na terenie szkoły lub w siedzibie naszej firmy. 

Specjalnie z myślą o uczniach szkół budowlanych i przyszłych wykonawcach prowadzimy, już 5 rok, cykl lekcji on-line w ramach programu CekolSchool. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. 

Language
pl en de ru
Mapa strony

Aktualności

Siatkarze Trefla Gdańsk wygrali Puchar Polski

2018-01-29

W finale Pucharu Polski siatkarze Trefl Gdańsk po raz drugi w... (»)

INFOLINIA 0 801 623 565