Wróć do listy produktów

CEKOL GS-250bezpyłowa gładź szpachlowa

CEKOL GS-250

ZASTOSOWANIE:

CEKOL GS-250 jest materiałem przeznaczonym do bezpyłowego wykonywania gładzi z obróbką „na mokro” na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Przeznaczony do nakładania ręcznego i maszynowego na wszystkie podłoża mineralne.

WŁAŚCIWOŚCl:

CEKOL GS-250 jest suchą mieszanką gipsu syntetycznego, wypełniaczy mineralnych i szerokiej gamy dodatków uszlachetniających, modyfikujących, opóźniających wiązanie oraz zapewniających doskonałą przyczepność do podłoża. Dzięki optymalnym parametrom wytrzymałościowym CEKOL GS-250 jest łatwy w obróbce. CEKOL GS-250 jest produktem ekologicznym, nietoksycznym i łatwym w stosowaniu, obróbka „na mokro” znacznie redukuje ilość pyłu powstającego podczas prowadzonych prac.

Polecamy


Cekol DL-80emulsja gruntująca głęboko penetrująca

Wodorozcieńczalna, bezrozpuszczalnikowa, głęboko penetrująca emulsja służąca do gruntowania nasiąkliwych podłoży. Można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.


Dowiedz się więcej »

Film instruktażowy


CEKOL GS-250Bezpyłowa gładź szpachlowa

Film przedstawia bezpyłowe wykonywanie gładzi metodą obróbki na mokro, dzięki innowacyjnemu produktowi jakim jest CEKOL GS-250.  Dużą zaletą prezentowanej technologii jest możliwość uzyskania gładkiej powierzchni, bez konieczności szlifowania.


Dowiedz się więcej »

Porada


Cekolowanie na mokroBezpyłowa gładź szpachlowa

Cekolowanie na mokro, to metoda obróbk  gładzi, dzięki której istnieje możliwość bezpyłowego wygładzania powierzchni, bez konieczności szlifowania.


Dowiedz się więcej »

Language
pl en de ru
Mapa strony